Sprzedaż drewna kominkowego w Szczecinie

Wysokogatunkowe drewno opałowe suche i podsuszane. W ofercie drewno buka, dębu, jesionu, grabu, akacji i brzozy.

Transport drewna

Dowóz drewna kominkowego

Transport drewna z racji gabarytów i tonażu, jest sprawą trudną i wymaga użycia odpowiednich pojazdów. Zdajemy sobie sprawę, że potrzeby poszczególnych nabywców są odmienne, więc postaraliśmy się o przemyślane wyposażenie zaplecza firmy.

Obecnie na naszą flotę składa się 8 pojazdów o zróżnicowanej ładowności od 8 mp do  20 mp. Przy dużym zamówieniu nie ma konieczności robienia kilku kursów. Z kolei przy kupnie mniejszej ilości, nie ma sensu użytkowania samochodu o dużej ładowności. Takie rozwiązanie pozwala oszczędzić koszty.

Nasze doświadczenie wpływa na jakość usług. Zapewniamy terminowy dowóz drewna kominowego oraz sprawny rozładunek w miejscu wskazanym przez Klienta.  

  • Transport od 2 mp do wybranych miejscowości na terenie województwa zachodniopomorskiego wliczony w cenę drewna

Jesteśmy uczciwymi dostawcami, Klienci płacą za ilość drewna jaka jest faktycznie zamówiona. Jeżeli po przywiezieniu drewna będzie go mniej niż zostało zamówione - dowieziemy różnicę!

Sprzedażą drewna kominkowego zajmujemy się od lat, cały czas poszerzając naszą wiedzę i dbając o rozwój firmy. W chwili obecnej oferujemy Państwu cieszące się popytem gatunki drewna, które charakteryzują się najlepszymi właściwościami opałowymi. Zakupić można u nas takie drewno jak buk, jesion, dąb, brzoza, robinia akacjowa oraz grab. Każdy gatunek wyróżnia się indywidualnymi cechami, o których można przeczytać na naszej stronie i wybrać drewno kominkowe, według własnych potrzeb. Oferujemy drewno do kominka suche i przesuszone - jego sprzedaż prowadzimy w Szczecinie i okolicach. Posiadamy 8 samochodów, o zróżnicowanej ładowności. Transport od 2 mp na terenie województwa zachodniopomorskiego wliczony w cenę drewna. Zapraszamy do kontaktu!