Sprzedaż drewna kominkowego w Szczecinie

Wysokogatunkowe drewno opałowe suche i podsuszane. W ofercie drewno buka, dębu, jesionu, grabu, akacji i brzozy.

  • Start
  • Drewno kominkowe
  • Drewno do kominka - JESION

Drewno do kominka - JESION

JESION -  kaloryczne drewno do kominka w Szczecinie i okolicach

drewno jesionoweDrewno jesionowe ma jasne zabarwienie, a jego struktura jest pierścieniowonaczyniowa i z biegiem lat ulega ściemnieniu. Zaraz po ścięciu wyczuć można lekko słodkawy zapach. Kora jesionu do 50 lat jest równa i gładka, po tym okresie zaczyna grubieć, pękać i ciemnieć. Jej udział to ok 14%.

Drewno jesionowe cechuje się wysoką wartością opałową, co jest efektem dużej gęstości drewna i posiadania cienkiej kory. Cechą jesionu jest duża twardość, w wyniku czego jest trudno łupliwy. Nasza firma na liście drewna opałowego ma także drewno jesionowe, które z całą pewnością dostarczy wiele ciepła do Państwa domów. Zakupy w naszej firmie to gwarancja otrzymania wysokogatunkowe drewno kominkowego.

  • Drewno kominkowe JESION - cena kontakt telefoniczny

Jesteśmy uczciwymi dostawcami, Klienci płacą za ilość drewna jaka jest faktycznie zamówiona. Jeżeli po przywiezieniu drewna będzie go mniej niż zostało zamówione - dowieziemy różnicę!

Sprzedażą drewna kominkowego zajmujemy się od lat, cały czas poszerzając naszą wiedzę i dbając o rozwój firmy. W chwili obecnej oferujemy Państwu cieszące się popytem gatunki drewna, które charakteryzują się najlepszymi właściwościami opałowymi. Zakupić można u nas takie drewno jak buk, jesion, dąb, brzoza, robinia akacjowa oraz grab. Każdy gatunek wyróżnia się indywidualnymi cechami, o których można przeczytać na naszej stronie i wybrać drewno kominkowe, według własnych potrzeb. Oferujemy drewno do kominka suche i przesuszone - jego sprzedaż prowadzimy w Szczecinie i okolicach. Posiadamy 8 samochodów, o zróżnicowanej ładowności. Transport od 2 mp na terenie województwa zachodniopomorskiego wliczony w cenę drewna. Zapraszamy do kontaktu!