Sprzedaż drewna kominkowego w Szczecinie

Wysokogatunkowe drewno opałowe suche i podsuszane. W ofercie drewno buka, dębu, jesionu, grabu, akacji i brzozy.

  • Start
  • Drewno kominkowe
  • Drewno do kominka - GRAB

Drewno do kominka - GRAB

GRAB -  drewno o wysokiej wartości energetycznej

drewno graboweDrewno grabu ma barwę szarobiałą lub żółtawobiałą. Jego struktura jest jednolita, biel i twardziel nie odgraniczają się. To co ważne kora grabu jest cienka i równa, jej udział to tylko 7%. Zabarwienie kory jest szare. Stosunkowo krótki czas schnięcia.

Drewno grabu wyśmienicie nadaje się jako opał kominkowy, dzięki dużej gęstości i cienkiej warstwie kory. Charakteryzuje się wysoką wartością kaloryczną, gdyż długo ulega spalaniu, wytwarzając przy tym wysoką temperaturę. Cechą zasługującą na wyróżnienie jest również fakt, że wydziela małą ilość dymu, a podczas spalanie można wyczuć przyjemny, delikatny zapach.

Zajmujemy się sprzedażą drewna do kominków w miejscowościach zlokalizowanych do 80 kilometrów od Szczecina. W naszej ofercie znaleźć można m.in. drewno grabu oraz wiele innych gatunków.

  • Drewno kominkowe GRAB - cena kontakt telefoniczny

Jesteśmy uczciwymi dostawcami, Klienci płacą za ilość drewna jaka jest faktycznie zamówiona. Jeżeli po przywiezieniu drewna będzie go mniej niż zostało zamówione - dowieziemy różnicę!

Sprzedażą drewna kominkowego zajmujemy się od lat, cały czas poszerzając naszą wiedzę i dbając o rozwój firmy. W chwili obecnej oferujemy Państwu cieszące się popytem gatunki drewna, które charakteryzują się najlepszymi właściwościami opałowymi. Zakupić można u nas takie drewno jak buk, jesion, dąb, brzoza, robinia akacjowa oraz grab. Każdy gatunek wyróżnia się indywidualnymi cechami, o których można przeczytać na naszej stronie i wybrać drewno kominkowe, według własnych potrzeb. Oferujemy drewno do kominka suche i przesuszone - jego sprzedaż prowadzimy w Szczecinie i okolicach. Posiadamy 8 samochodów, o zróżnicowanej ładowności. Transport od 2 mp na terenie województwa zachodniopomorskiego wliczony w cenę drewna. Zapraszamy do kontaktu!