Sprzedaż drewna kominkowego w Szczecinie

Wysokogatunkowe drewno opałowe suche i podsuszane. W ofercie drewno buka, dębu, jesionu, grabu, akacji i brzozy.

  • Start
  • Drewno kominkowe
  • Drewno do kominka - BRZOZA

Drewno do kominka - BRZOZA

BRZOZA -  wysokogatunkowe drewno do kominków

drewno brzozoweDrewno brzozy charakteryzuje się jednolitą strukturą, beztwardzielowe, o jasnej barwie z żółtym lub czerwonawym odcieniem. W środkowej strefie pnia pojawiają się często ciemne plamki rdzeniowe i czarne sęki. Kora brzozy wyróżnia się białym zabarwieniem, jest cienka i przywodzi na myśl papier, jednak z biegiem lat twardnieje i ulega spękaniu, staje się też ciemna. Udział kory to ok. 12%.

Drewno brzozy jest dość popularnym surowcem opałowym do kominka, ponieważ po wysuszeniu nie iskrzy podczas spalania, ponadto wydziela miły, specyficzny zapach. Zawiera małą ilość substancji smolistych. Czas schnięcia jest krótki, drewno jest łatwo łupliwe. Oferujemy drewno brzozowe do kominka, które z całą pewnością spełni Państwa oczekiwania. Zachęcamy do kontaktu osoby ze Stargardu, Myśliborza, Choszczna, Polic i innych pobliskich miejscowości.

  • Drewno kominkowe BRZOZA - cena kontakt telefoniczny

Jesteśmy uczciwymi dostawcami, Klienci płacą za ilość drewna jaka jest faktycznie zamówiona. Jeżeli po przywiezieniu drewna będzie go mniej niż zostało zamówione - dowieziemy różnicę!

Sprzedażą drewna kominkowego zajmujemy się od lat, cały czas poszerzając naszą wiedzę i dbając o rozwój firmy. W chwili obecnej oferujemy Państwu cieszące się popytem gatunki drewna, które charakteryzują się najlepszymi właściwościami opałowymi. Zakupić można u nas takie drewno jak buk, jesion, dąb, brzoza, robinia akacjowa oraz grab. Każdy gatunek wyróżnia się indywidualnymi cechami, o których można przeczytać na naszej stronie i wybrać drewno kominkowe, według własnych potrzeb. Oferujemy drewno do kominka suche i przesuszone - jego sprzedaż prowadzimy w Szczecinie i okolicach. Posiadamy 8 samochodów, o zróżnicowanej ładowności. Transport od 2 mp na terenie województwa zachodniopomorskiego wliczony w cenę drewna. Zapraszamy do kontaktu!