Sprzedaż drewna kominkowego w Szczecinie

Wysokogatunkowe drewno opałowe suche i podsuszane. W ofercie drewno buka, dębu, jesionu, grabu, akacji i brzozy.

  • Start
  • Drewno kominkowe
  • Drewno do kominka - AKACJA

Drewno do kominka - AKACJA

AKACJA -  drewno o dużej wartości opałowej

drewno akacjoweDrewno robinii akacjowej jest zwykle prosto włókniste o średniodrobnej strukturze, gdzie bez problemu można wyróżnić porowatą strefę drewna wczesnego i obszar drewna późnego. W przypadku akacji biel i  twardziel są ujednolicone. Kora akacji jest gruba i silnie spękaną o kolorze szarozielonym, jej udział procentowy 22%.

Drewno robinii akacjowej to bardzo wydajny surowiec opałowy do kominków, ponieważ cechuje się długim czasem spalania, i wydzielaniem wysokich temperatur. Ciekawy jest fakt, że drewno to nawet w sytuacji, gdy nie jest do końca wysuszone, także efektywnie się pali. Drewno robinii ma duży ciężar i twardość, przez co jest trudno łupliwe.

W naszej firmie można nabyć wysokogatunkowe drewno robinii akacjowej do kominka, które zapewni ciepło i przyjemny klimat, w chłodne jesienno-zimowe wieczory. Działamy w zachodniopomorskim, w obrębie takich miejscowości jak Stargard, Myślibórz, Kalisz, Łobez i inne. Zapraszamy do kontaktu, w celu uzyskania dokładniejszych informacji.

  • Drewno kominkowe AKACJA - cena kontakt telefoniczny

Jesteśmy uczciwymi dostawcami, Klienci płacą za ilość drewna jaka jest faktycznie zamówiona. Jeżeli po przywiezieniu drewna będzie go mniej niż zostało zamówione - dowieziemy różnicę!

Sprzedażą drewna kominkowego zajmujemy się od lat, cały czas poszerzając naszą wiedzę i dbając o rozwój firmy. W chwili obecnej oferujemy Państwu cieszące się popytem gatunki drewna, które charakteryzują się najlepszymi właściwościami opałowymi. Zakupić można u nas takie drewno jak buk, jesion, dąb, brzoza, robinia akacjowa oraz grab. Każdy gatunek wyróżnia się indywidualnymi cechami, o których można przeczytać na naszej stronie i wybrać drewno kominkowe, według własnych potrzeb. Oferujemy drewno do kominka suche i przesuszone - jego sprzedaż prowadzimy w Szczecinie i okolicach. Posiadamy 8 samochodów, o zróżnicowanej ładowności. Transport od 2 mp na terenie województwa zachodniopomorskiego wliczony w cenę drewna. Zapraszamy do kontaktu!