Sprzedaż drewna kominkowego w Szczecinie

Wysokogatunkowe drewno opałowe suche i podsuszane. W ofercie drewno buka, dębu, jesionu, grabu, akacji i brzozy.

Cennik drewna kominkowego

Ceny drewna opałowego do kominka oferowanego przez naszą firmę

Można u nas nabyć zarówno drewno suche jak i podsuszone. Jeśli drewno potrzebne jest „na już”, to z całą pewnością lepiej zdecydować się na drewno suche, bo tylko takie zapewni właściwe ogrzewanie domu. Drewno, które jest wilgotne, podczas spalania dużą część energii zużywa na odparowanie wody i jest mniej wydajne. Dlatego druga opcja jest dobra, w przypadku, gdy mamy możliwość sezonować drewno do całkowitego wysuszenia.

Posiadam 8 samochodów o ładowności od 8 mp do 20 mp.  Transport drewna w województwie zachodniopomorskim jest w cenie drewna przy zakupie co najmniej 2 mp.

GATUNEK DREWNA
CENA
buk 180 zł/ 1mp
dąb 180 zł/ 1mp
jesion 180 zł/ 1mp
grab 180 zł/ 1mp
brzoza 170 zł/ 1mp
mix 170 zł/ 1mp

Jesteśmy uczciwymi dostawcami, Klienci płacą za ilość drewna jaka jest faktycznie zamówiona. Jeżeli po przywiezieniu drewna będzie go mniej niż zostało zamówione - dowieziemy różnicę!

Sprzedażą drewna kominkowego zajmujemy się od lat, cały czas poszerzając naszą wiedzę i dbając o rozwój firmy. W chwili obecnej oferujemy Państwu cieszące się popytem gatunki drewna, które charakteryzują się najlepszymi właściwościami opałowymi. Zakupić można u nas takie drewno jak buk, jesion, dąb, brzoza, robinia akacjowa oraz grab. Każdy gatunek wyróżnia się indywidualnymi cechami, o których można przeczytać na naszej stronie i wybrać drewno kominkowe, według własnych potrzeb. Oferujemy drewno do kominka suche i przesuszone - jego sprzedaż prowadzimy w Szczecinie i okolicach. Posiadamy 8 samochodów, o zróżnicowanej ładowności. Transport od 2 mp na terenie województwa zachodniopomorskiego wliczony w cenę drewna. Zapraszamy do kontaktu!